“Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.”

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

“Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.”

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

 

Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

 

Get your quotation

Want to find out how much an ERP implementation might cost you? We can help.

Get Quotation

Subscribe
to our newsletter

Get the latest News, Special Offers and Articles to help you grow your Business

plic Subscribe here

Get
your quotation

Want to find out how much an ERP implementation might cost you? We can help.

Get Quotation

Contact

39, Economu Cezarescu Street
District 6 Bucharest
Tel: +40 21 313 5339

Send us an e-mail!

facebooktwitterlinkedin